RESTART projektas jau įpusėjo!

Mokymai subūrė net 26 jaunuolius iš skirtingų Europos valstybių į Europos širdį – Briuselį. Šį kartą Lietuvą atstovavo JMB merginos – Justina ir Toma. Merginos savaitę laiko dalinosi savo idėjomis, žiniomis ir patirtimi. Projekto metu mokinosi apie projektų valdymą, kokybės užtikrinimą, tikslų . Visą teoriją ir pateiktą medžiagą dalyviai iš karto galėjo pritaikyti kuriant projektus savo vietinėms bendruomenėms ir organizacijoms.

Po mokymų ir darbų, dalyviai prasiblaškydavo įvairiomis veiklomis, kurias buvo paruošę organizatoriai. Kadangi jaunimo hostelyje buvo galima naudotis virtuve, dalyviai pasiskirstė į keturias grupes ir buvo atsakingi už vegetarišką vakarienę. Jūs net neįsivaizduojate kaip atsiskleidė išradingumas! Nuo ‚Vegeterian Pasta Balognese‘ iki ‚ Vegeterian American Burgers‘, su šokiais, žaidimais, muzika ir visu pristatymu. Maistas iš tikrųjų vienija! Mokymai buvo labai įdomūs, įtraukiantys į veiklas ir įkvepiantys tolimesniems darbams.

Projekto dalyviai pabaigoje galėjo pristatyti savo idėjas, kurias įgyvendins kartu su vietinėmis organizacijomis ir bendruomenėmis. Laukite žinių iš šauniųjų – Tomos ir Justinos, kurios ir mums yra paruošusios planą chuliganą!

 

Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

Deja, šio įrašo komentuoti negalima.